O Firmie

Wykonujemy kompleksowe izolacje w technologii pap termazgrzewalnych zarówno na obiektach nowych jak i remontowanych, na wszelkich typach podłoży: blachach trapezowych, żelbecie, konstrukcjach dachowych. Podstawową działalnością firmy jest także docieplanie dachów z zastosowaniem styropapy jak i wełny mineralnej.

    Zajmujemy się dachami przemysłowymi o dużych powierzchniach jak i mniejszymi na budynkach mieszkalnych. Wykonanie naszych robót jest na bardzo wysokim poziomie i z dużym okresem gwarancyjnym.

   Oferujemy wykonawstwo i materiały systemów hydroizolacyjnych. Podstawowe zastosowanie to: dachy płaski, parkingi, tarasy zielone, budowle podziemne, zbiorniki ppoż, wysypiska śmieci.

   Oferujemy sprawdzoną i skuteczną technologię popartą fachowym wykonawstwem, bogatą listą referencyjną oraz 10-letnią gwarancją na wykonane roboty. Nasze materiały posiadają wymagane prawem budowlanym polskie aprobaty dopuszczające je do stosowanja w budownictwie.

  Dodatkowe usługi:

  Dodatkowo zajmujemy się montażem obróbek blacharskich i orynnowania. Wykonujemy termoizolację poddaszy i urządzeń technicznych (zbiorniki, rurociągi) oraz hydroizolację fundamentów, tarasów i balkonów.  

  Zapewniamy bezpłatną wycenę i doradztwo.

                                                                                 Serdecznie zapraszamy do współpracy.